Müşteri Hizmetleri : +90 216 540 77 70

Hakkımızda

FluxPort nedir?

Fluxport bir Fluxport LTD. Şti. ürünüdür ve akıllı telefonlar için kablosuz şarj istasyonununu temsil eder. Fluxport, yolda, cafelerde, restoranlarda ve evde akıllı telefonları kablosuz şarj etmeyi sağlar. Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunu haline gelen kısa batarya ömrü, telefonların gün ortasında şarj bitiş sinyali vermeleri tehdit algısı yaratmaktadır. Fluxport ise uzun priz arayışlarını ve şarj kablolarıyla uğraşma sorununu ortadan kaldırır, ayrıca akıllı telefonlarda ki Fluxport uygulaması en yakın Fluxport lokasyonunu bulabilme ve akıllı telefonu şarj etme imkanı sağlar. Fluxport-Sistemlerinin Home Edition ürünü ile evlerde, örneğin komidin üzerinde konumlandırarak akıllı telefonu kolay şarj etme olanağını sağlar.

Konsept

Ana fikir: Tasmaya bağlı köpek gibi...Kablosuz-şarj-sistemi olan FluxPort, Akıllı Telefonların kısa ömürlü bataryalarına karşı geliştirilmiş bir cihazdır. Bu bataryaların ortalama günlük kullanım ömrü 12 saatten daha kısadır. Priz arayışı başlar ve genelde şarj kablosu unutulmuş olur- Akıllı Telefon kullanıcılarının kabloya bağlılığı tıpkı bir köpeğin tasmasına bağlı olması gibidir. FluxPort’un kullandigi Fluxy bir köpek türüdür ve tasma zorunlulugunu ortadan kaldirip özgürce hareket edebilmenin keyfini temsil eder.FluxPort bulmakAkıllı Telefon kullanıcıları FluxPort ile bataryalarını Kafelerde, Restoranlarda, Kulüplerde, Havalimanlarında ve Kuaförlerde rahatça, kablo derdi olmaksızın şarj edebilirler. FluxPort’un işbirliği ortaklık sistemine dahil olan Ticari-ve Hizmet sektörleri, Kablosuz-Şarj-İstasyon servisi sunmaktadır. Akıllı Telefon kullanıcıları FluxPort uygulaması sayesinde, FluxPort Şarj-İstasyonlarının bulunduğu mekanlara kolayca erişebilirler. GPS yardımı ile kullanıcının konumu belirlenir ve en yakın FluxPort donanımına sahip mekan gösterilir.Qi-standardı sayesinde kablosuz şarjFluxPort-Sistemi FluxPort’un kendisinden oluşmakta olup, Akıllı Telefonun konumlandırıldığı bir şarj istasyonu, ve alıcı görevini yapan bir Fluxy ile sistem oluşturulur. Enerji aktarımı, Wireless Power Consortium (WPC) tarafından belirlenen enerji aktarımı standardını kullanan Qi-standartıyla gerçekleşir. Alıcı, Akıllı Telefon modeline göre çip olarak kullanıcı tarafından hızlı ve kolayca telefona yerleştirilir veya Akıllı Telefona ince bir kılıf olarak giydirilir. Bütün FluxPortlarla uyumlu olan Fluxy’i bir kere satın almak yeterlidir.

İşbirliği Ortaklarımız için avantajlar

Günümüzde iş yerinde, evde ve dışarıda hareket halinde –ve ulaşılabilir olmak hayatımızın en önemli unsuru haline gelmiştir. Özellikle Akıllı Telefonlar bu akışın bir parçası olmuştur. FluxPort, Kablosuz-Şarj-Hizmetini iş ortaklıkları aracılığıyla sunmakta ve ortaklarımıza Kablosuz-Şarj-İstasyonunu kendi mekanlarında kullanmanın ayrıcalığını yaşatıyoruz.Kablosuz Şarj ile donatılmış mekanlarda, ortaklarımız müşterilerine ve misafirlerine yüksek hizmet kalitesi sunarak, mekanlarda daha uzun kalmalarını ve tüketimin artmasını sağlar. Ayrıca mekanınız için promosyon materyalleri tarafımızdan verilecektir, ve mekanınız FluxPort App’inde yer alarak mobil Marketing olarak tanımlanan Point of Sale (Satış noktası) bulunabilirliğinizi kolaylaştıracaktır. Firstmover (ilk hamle yapan) olarak geleceğin teknolojisini temsil eden FluxPort- ürünleri ve Hizmet anlayışı FluxPort tarafından ortaklarına aktarılacaktır.

FluxPort kimdir?

FluxPort Türkiye’nin ilk Kablosuz-Şarj-İstasyonu sağlayıcısı olma ayrıcalığına sahip olmakla beraber Türkiye çapında işbirliği ortaklarıyla geniş bir ağ’a hitap etmektedir. Ana merkezi İstanbul olan FluxPort Türkiye, mobil ulaşılabilirliğe olan ihtiyaca yönelik konsept oluşturarak, Akıllı Telefon kullanıcılarının gün içerisinde oluşan batarya sorununu ortadan kaldırılmasını sağlar. FluxPort Türkiye’nin CEO’su Volkan Sönmez’dir. Almanya’nın başkenti Berlinde geliştirilen FluxPort fikri, Mühendislerden ve Marketing Eksperlerinden oluşan güçlü bir takım tarafından geliştirilmiştir. Markamız Almanya ve Türkiye’de olduğu gibi işbirliği ortaklarımız ile Uluslararası faaliyetlerimiz Rusya, İsviçre, Fas ve ABD‘ de hizmet vermektedir.