Müşteri Hizmetleri : +90 216 540 77 70

Otel ve Gastronomide Kablosuz Şarj Dönemi Başlıyor

Otel ve Gastronomide Kablosuz Şarj Dönemi Başlıyor
Mar 06, 2018


Yeni gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların artık çok yaygın kullanıldığı bir devirdeyiz. Akıllı telefonların harika kullanımının yanı sıra çabuk tükenen batarya problemine çeşitli çözümler sunan şirketler kablosuz şarj ile bir devrim yarattı.

İnsanların her gün karşılaştığı farklı sorunlar arasında gündelik sorun haline gelen „Bataryam bitti!“ cümlesini neredeyse her ikinci kişiden duyar hale geldik. En büyük sorun ise bataryamız bittiğinde ya şarj kablomuzun yanımızda olmaması yada priz bulamamak, telefonumuzu şarj edebileceğimiz bir priz bulsakta ya oturduğumuz yere uzak bir yerde durması gerekiyor veya telefonumuzu yere koymamız gerekiyor.

İşte tam da bu noktada kablosuz şarjın önemi ortaya çıkıyor: kablosuz şarj ile telefonumuzu istediğimiz her yerde şarj edebilme özgürlüğüne sahip olabiliyoruz.

Müşteri odaklı düşünen otel ve gastronomi işletmecileri ise kablosuz şarj hizmetini sunmakta hiç çekince yaşamadan, müşterilerinin rahatı için masalara kablosuz şarj üniteleri kurarak, hem müşterilerine verdiği değeri hemde çalışanları büyük bir sorumluluktan kurtarıyor.

FluxPort ise otel ve gastronomi işletmelerine bu hizmeti sunmalarında yardımcı olarak, çeşitli ürün seçenekleri ile her ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazesi sunuyor.

Sende müşterilerine değer veren bir işletme sahibi isen FluxPort kablosuz şarj cihazları ile hem ekstra hizmet sunabilirsin ve FluxPort uygulamamızda yerini alarak görünürlüğünü artırabilirsin.

Yorum Ekle