Müşteri Hizmetleri : +90 216 540 77 70

FluxPort Accu 100 ve Accu 2 Go ile Bataryan Hiç Bitmesin

FluxPort Accu 100 ve Accu 2 Go ile Bataryan Hiç Bitmesin
Mar 06, 2018

FluxPort ürün yelpazemizin ev, ofis, kafe, restoran, bar ve kullanıcılarımızın priz bulmasının imkansız veya zor olduğu yerlerde kullanabilmesi için genişlettik.

FluxPort Accu 100 ve Accu2Go ürünlerimiz akıllı telefonunuzu tamamen kablosuz şarj edebiliyor ve sende bu sayede %100 batarya ile gününü şarj stresi olmadan bitirebiliyorsun. Accu 100 veAccu2Go ürünlerimizin detaylarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz:

FluxPort Accu 100 istediği yerde ve istediği zamanda telefonunu şarj etmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 10000mAh'lik gücü ve estetik tasarımı ile aküsünü yanından ayırmak istemeyen kullanıcılar Accu 100 ile telefonlarını her yerde şarj edebilirler. Accu 100 ile Qi özellikli telefonunuzu kablosuz şarj ederken bir yandan microUSB girişli telefonunuzu yada tabletinizi şarj edebilirsiniz.

FluxPort Accu2Go istediği yerde ve istediği zamanda telefonunu şarj etmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 4800 mAh'lik gücü ve estetik tasarımı ile aküsünü yanından ayırmak istemeyen kullanıcılar Accu2Go ile telefonlarını her yerde şarj edebilirler. Accu2Go ile Qi özellikli telefonunuzu kablosuz şarj ederken bir yandan microUSB girişli telefonunuzu yada tabletinizi şarj edebilirsiniz.

Karar senin, eğer şarjin hep dolu olsun istiyorsan nerde olacağın fark etmeksizin akıllı telefonunu şarj edip daima ulaşılabilir olabilirsin :) 


Yorum Ekle