Müşteri Hizmetleri : +90 216 540 77 70

FluxPort ile Yeni Yılda Enerjin Bitmesin

FluxPort ile Yeni Yılda Enerjin Bitmesin
Mar 06, 2018

2018 yılına çok az bir zaman kaldı. Hediye alma telaşının başladığı bu günlerde, “acaba bu yıl ne alsam?” diye düşünenlerin sesini duyar gibiyiz.

FluxPort ile 2016 yılına farklı bir giriş yaparak, akıllı telefonunun enerjisinin hiç bitmemesini sağlayabilirsin. Bunun için bir Fluxy’e birde istediğin bir FluxPort ürününe ihtiyacın var. Ürünlerimiz farklı alanlarda ve ihtiyaca göre kullanılabilirliği ile istediğin ürünü seçebilirsin.

Yılbaşı eğlencesinde, sevdiklerinle beraber geçirdiğin güzel zamanı ölümsüzleştirmek için akıllı telefonun ile çekeceğin fotoğraflar ve onları anında sosyla medya ağlarında paylaşmak için bataryaninhiç bitmemesi gerekir. Eğer biterse, önce kablonun yanında olup olmadığını kontrol etmen ve sonrasında sana en yakın prizi bulman gerekir ki prizler genelde dağınık ve oturduğun yere uzak olurlar. Bu stresten kurtulman için FluxPort Accu 2Go ve/veya Accu 100 böyle günlerde vazgeçilmezin olabilir.

FluxPortun 2018 yılında sana getireceği yenilik kablolarından ve şarjinin bitmesi derdinden kurtularak hem ulaşılabilir olman hemde daha özgürce hareket etmen olsun. En sevdiklerinle daima iletişimde kalabilmen için Online Shop sayfamızdan bir FluxPort seçip sipariş etmeyi unutma.

Sevdiklerinle beraber Yeni Yılda huzurlu, sağlıklı, ve mutlu olmanı dileriz.

FluxPort Ailesi Kablosuz Seneler Diler

Yorum Ekle